O nas

Sport Arena Myślenice

ul. Jodłowa 1 F
32-400 Myślenice
INFOLINIA : 12 357 22 31
734 424 291

O nas

W Myślenicach odpoczywa się aktywnie!

Odwiedzając Myślenice możesz spędzić  czas tak jak lubisz. Złapać chwilę relaksu i  wypocząć  albo wypoczywać aktywnie.

Myślenice to malownicza miejscowość przez którą przepływa rzeka Raba. Wzdłuż rzeki przebiega ścieżka spacerowo-rowerowa, która zachęca do wszelkich aktywności i form relaksu mieszkańców miasta jak i odwiedzających.

Samo miasto położone jest między Krakowem a Zakopanem. Urzeka pięknymi widokami i mocą atrakcji o każdej porze roku. Ponadto jest również dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości atrakcyjnych turystycznie takich jak: Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim.

 

ATRAKCJE MYSLENIC to między innymi nasza MYŚLENICE SPORT ARENA.

W naszym kompleksie Myślenice Sport Arena, który mieści się na Zarabiu, specjalnie dla Was przygotowaliśmy bogatą ofertę turystyczną:

Kolej linowa - dzięki której wyjedziecie na Górę Chełm. Z jej szczytów rozchodzą się liczne trasy piesze oraz ścieżki rowerowe, które są chętnie odwiedzane przez turystów.

 

Na szczycie Góry Chełm znajduje się Karczma oraz Wieża widokowa z której podziwiać można panoramę Beskidu Wyspowego, Gorców a przy sprzyjających warunkach również Tatr.

 

W samym centrum Zarabia będziecie mogli skorzystać z Parku Linowego w którym niezależnie od wieku każdy uczestnik znajdzie trasę odpowiednią dla siebie.

 

Zarabie zachęca również do spacerowania długimi pieszymi ścieżkami...

Aa gdy się już zmęczycie zapraszamy do nowo otwartej restauracji La Bufalla w której dostaniecie pyszne włoskie jedzenie.

 

ODWIEDŹCIE NAS !

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.