Park linowy

Park linowy

Park Linowy “Małpi Gaj - Zarabie" znajduje się w rekreacyjnej dzielnicy w Myślenicach.

Posiada 3 trasy o różnym stopniu zaawansowania. Z Parku Linowego mogą korzystać zarówno  dzieci jak i dorośli.

Najmłodsze dzieci już od 3 roku życia  mogą rozpocząć swoją zabawę w MINI PARKU. Cała trasa została  stworzona i dostosowana do ich wieku i możliwości. Zabawa jest na niej  całkowicie bezpieczna , daje dzieciom mnóstwo radości. 

UWAGA! trasa NIEBIESKA i CZERWONA są tymczasowo nieczyne ze wzglęu na prace konserwatorskie!

Dla trochę starszych uczestników o minimalnym wzroście 140cm posiadamy TRASĘ NIEBIESKĄ, która wymaga średnich umiejętności. Trasa umieszczona jest na wysokości 6 m a jej długość to około 130 m.

Już dziesięcioletni łowcy adrenaliny znajdą coś dla siebie i na pewno nie będą się nudzić. Przygotowaliśmy dla nich  bowiem TRASĘ CZERWONĄ. Trasa umieszczona jest na wysokości 9 m a jej długość to około 250 m.

TRASA NIEBIESKA oraz TRASA CZERWONA przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

Proszę pamiętać o odpowiednim sportowym ubiorze: zakryte ramiona, dłuższe spodenki (aby uniknąć otarć). Jeśli chodzi o obuwie to stopa musi być całkowicie osłonięta - najlepiej sprawdzą się wygodne adidasy lub niskie buty trekkingowe. Zakazane są sandały i klapki. Ich noszenie wiąże się z niewpuszczniem na trasy i może być powodem kontuzji. Włosy muszą być związane.

Każdy uczestnik zostaje odpowiednio przeszkolony przez wykwalifikowanego instruktora parku, zdobywa wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po parku i asekuracji.

Park stworzony jest do obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i grupowych, w tym grup szkolnych. W celu rezerwacji dla grup (powyżej 15 osób) prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Telefon Kontaktowy: 734-424-290 

 

Kliknij i zobacz cennik

 

Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy
Park linowy